Najnowsze oferty pracy

  • Export Markets Pricing Policy Manager

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Polpharma’s products are present in the variety of countries all over the world. Pharmaceutical market, depending on the country, is subject to very often strict rules in terms of pricing and reimbursement. Local regulations and growing cross-country interconnections are a challenge for...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Projektu Obniżania Kosztów

POLMED S.A.
opolskie
praca stacjonarna
2559 dni temu

POLMED S.A. poszukuje poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie

Osiągnięcie wysokiej efektywności biznesu poprzez odpowiednie zarządzanie kosztami, kontrola kosztów oraz uruchamianie projektów optymalizujących koszty.

Zakres obowiązków:
  • bieżące monitorowanie i prowadzenie okresowych przeglądów kosztów w poszczególnych regionach (renegocjacje umów),
  • opracowywanie i wdrażanie systemu inicjowania, zarządzania i kontroli optymalizacji kosztów w poszczególnych regionach,
  • Wdrażanie programu ciągłej optymalizacji kosztowej w regionach,
  • kierowanie i czynny udział w projektach związanych z optymalizacją procesów biznesowych w poszczególnych regionach , współpraca z właścicielami placówek współpracujących i koordynatorami,
  • współpraca z Działem Handlowym i Zespołem Analiz w zakresie powiązania celów i mierników strategicznych z zarządzanym obszarem,
  • nadzór nad wysokością kosztów i podejmowanie inicjatyw obniżających koszty.
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra umiejętność negocjacji
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie, preferowany kierunek ekonomiczny
  • orientacja na wynik, umiejętność zarządzania czasem, zdolności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej z klientem wewnętrznym,
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z ambitnymi planami rozwojowymi
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
  • możliwość  podnoszenie kwalifikacji
  • wynagrodzenie połączone z efektywnością pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

POLMED S.A.

POLMED S.A. to operator prywatnej opieki medycznej, zapewniający kompleksową opiekę medyczną dla firm, instytucji  i pacjentów indywidualnych już od 1999 r.

Firmy wspieramy  kompleksowym zarządzaniem medycyny pracy, szczepieniami i akcjami profilaktycznymi (w tym testy, szczepienia i diagnostyka powikłań COVID-19).

Klientom indywidualnym oferujemy prywatne pakiety opieki medycznej, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz jednorazowe konsultacje lekarzy różnych specjalizacji.

Nowoczesne Centra Medyczne POLMED zlokalizowane są w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Sosnowiec, Starogard Gdański, Tczew, Warszawa, Wrocław.

Dodatkowo firma współpracuje z ponad 3000 Partnerami Medycznymi na terenie całego kraju. Obsługę Pacjentów w całym kraju wspiera zespół konsultantów telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta oraz nowoczesny system informatyczny.

Od 2021 roku do  POLMED dołączył  Szpital Rehabilitacyjny JANTAR oraz sieć przychodni diagnostyki obrazowej.