Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Manager Prepress Operations & IT - Kierownik/Kierowniczka Dzialu

AGI MEDIA
mazowieckie, Piaseczno k/Warszawy
praca stacjonarna
5910 dni temu

Ogłoszenie numer: 45288, z dnia 2008-06-10

AGI MEDIA

AGI Media (www.agimedia.com) jest wiadącą firmą na swiatowym rynku produkcji opakowan i uslug poligraficznych dla przemyslu filmowego, fonograficznego oraz firm oprogramowania komputerowego. AGI Media wchodzi w sklad koncernu Meadwestvaco (MWV). W Polsce dzialamy juz od ponad 4 lat obslugując z duzym sukcesem zagranicznych i polskich klientów. Do naszego portfolio produktow wchodzą – wkladki, okladki do filmow DVD, gier komputerowych oraz plyt CD jak i naklejki samoprzylepne. Aktualnie poszukujemy do naszego zakladu w Piasecznie kolo Warszawy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie, Piaseczno k/Warszawy

Nr Ref.: AGIPL-851

Opis stanowiska

- Nadzór nad organizacją podległego działu - Udzielanie wsparcia pracownikom podczas rozwiązywania zadań związanych z wymaganiami klienta lub zadań wewnątrz zakładu - Odpowiedzialność za należyty stan maszyn lub urządzeń w podległym dziale - Kontrola stanu i zamawianie materiałów eksploatacyjnych do CTP oraz innych urządzeń będących w gestii działu - Aktywna praca nad zleceniami klienta: - sprawdzanie otrzymywanych plików pod względem jakościowym i ilościowym - przygotowanie plików do naświetlenia - przeróbka plików przy użyciu posiadanych programów graficznych - naświetlanie płyt i kontrola ich jakości - przygotowanie płyt i innych materiałów do druku i dalszej obróbki - Obsługa i konserwacja sieci logicznej firmy oraz zainstalowanego software’u i posiadanego hardware’u. - Wypracowanie i zarządzanie systemem bezpieczeństwa posiadanych danych w firmie, dostępu do sieci i danych, jak i procedur i rozwiązań zastępczych w przypadku awarii infrastruktury, hardware’u i software’u. - Obsługa i konserwacja systemy telefonicznego, systemu kamer i zapisu, systemu alarmowego, maszyny serializacyjnej, wypracowanie i zarządzanie procedurami i rozwiązaniami zastępczymi w przypadku awarii.

Wymagania

- Min. 4-letnie doświadczenie w dziale prepress, w tym przynajmniej rok na stanowisku team leadera badz kierownika sekcji - Bardzo dobra znajomość programów graficznych - Znajomość tematyki IT – instalacja, obsługa i konserwacja hardware’u u i software’u - Umiejętności komunikacyjne, asertywność (umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji) - Umiejętności planowania i organizacji zadań - Umiejętność budowania relacji w zespole jak również bardzo dobrych relacji z klientami - Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

- Zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się miedzynarodowej firmie. - Mozliwosci profesjonalnego jak i osobistego rozwoju. - Pracę w miedzynarodowym srodowisku zarowno od strony klientów jak i kolegów z zespolu projektowego. - Rozpoczęcie pracy od zaraz.