Najnowsze oferty pracy

  • Menadżer Operacyjny

    AGATA Spółka Akcyjna   Gdańsk    praca mobilna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:​ Efektywne i długoterminowe wsparcie działania Salonów na terenie całej Polski; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej salonów; Kontrola i realizacja wskaźników KPI; Dbanie o...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Operacyjny

Sante A. Kowalski Sp. j.
Karwia
praca stacjonarna
1986 dni temu

Firma Fieldstone Investments II wraz z rozwojem oraz powstawaniem wciąż nowych inwestycji, aktywnie poszukuje nowych współpracowników.

Prowadzimy największą plantację Żurawiny w Europie, która ma już 22 ha.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aktualnie, poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Karwia

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w kształtowaniu procesów
  • kontrola zgodności procesów
  • optymalizacja kosztów
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie firmy, w ramach realizowania strategii przedsiębiorstwa i we współpracy z poszczególnymi działami
  • kształtowanie i realizowanie polityki finansowej przedsiębiorstwa
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (urzędami, bankami)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe(finanse, zarządzanie)
  • udokumentowane kilkuletnie doświadczenie na wymienionym stanowisku w spółce produkcyjnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • umiejętność wyznaczania i realizacji celów
  • dokładność, rzetelność, zorganizowanie
  • elastyczność, umiejętność szybkiego reagowania na zmiany
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach