Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Manager obsługi klienta i recepcji

PURE HEALTH AND FITNESS
Gdynia, Gdynia Klif
praca stacjonarna
4149 dni temu

Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce, posiadająca w chwili obecnej 34 lokalizacje w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Pure to sprzęt najnowszej generacji, innowacyjne formy zajęć grupowych oraz profesjonalna kadra trenerska, która każdego dnia zmienia na lepsze życie tysięcy ludzi.

Miejsce pracy: Gdynia Klif

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Miłą atmosferę pracy
  • Darmową kartę członkowską
Zadania:

Manager recepcji i działu obsługi klienta zajmuje się kierowaniem klubem fitness oraz rozliczeniami finansowymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma bezpośredni kontakt z klubowiczami, buduje obsługę klienta w oparciu o przyjęte standardy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność nawiązywania bardzo dobrych relacji z klientami
  • Umiejętność koordynacji działań wieloosobowego zespołu
  • Umiejętność zarządzania procesami
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, analityczne oraz planistyczne
  • Zdolności negocjacyjne
  • Zdolność radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych, stresujących oraz umiejętność skutecznego działania
  • Nastawienie na wyniki oraz ciągłe dążenie do ulepszeń
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)