Najnowsze oferty pracy

  • IT Controls Manager

    JTI GBS Poland sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Position: Primary responsibilities of the "IT Controls Manager" are the ongoing maintenance and improvement of JTI's global internal controls framework, including IT controls. As a Japanese-listed multinational Company, JTI must comply with JSOX (Sarbanes Oxley equivalent) reporting, which requires...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager IT

SOLWIT Spółka Akcyjna
dolnośląskie
praca stacjonarna
2761 dni temu

Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego. Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

Solwit to połączenie zalet niedużej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów. Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menadżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

Więcej o nas: www.solwit.com

Manager IT

Lokalizacja: Gdańsk

Wymiar: pełny etat

Odpowiedzialności i zadania:

  • Utrzymanie i rozwój istniejącej infrastruktury informatycznej firmy zgodnie z zapotrzebowaniem biznesowym firmy (w zakresie: serwery, sieci, stacje robocze, systemy i narzędzia informatyczne, laboratoria)
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom infrastruktury IT
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za realizację zadań działu IT
  • Planowanie i realizacja celów, budżetów oraz projektów w obrębie działu IT
  • Dokumentowanie przyjętych rozwiązań
  • Zarządzanie i nadzór nad funkcjonowaniem polityki bezpieczeństwa informacji
  • Współpraca z menedżerami pozostałych działów firmy
  • Współpraca z dostawcami usług i sprzętu
  • Prowadzenie procesów zakupowych w zakresie infrastruktury IT
  • Raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows
  • Bardzo dobra znajomość administracji sieciami komputerowymi oraz protokołów sieciowych LAN/WAN
  • Znajomość architektury platform komputerowych
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień Cloud Computing
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności technicznego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy w zespole
  • Otwartość, komunikatywność i proaktywność

Mile widziane:

  • Mile widziany certyfikat ITIL (poziom ?Foundation? lub wyższy)
  • Umiejętność definiowania procesów organizacyjnych i zarządzania procesowego
Oferujemy:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owocowe poniedziałki
  • Szkolenia, certyfikaty, kursy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje angielskiego
  • Darmowy parking
  • Dobry dojazd komunikacją miejską
  • Specjalne miejsca dla rowerów
  • Karta sportowa: multisport / ok system
  • Quarterlies, czyli wyjścia zespołowe
  • Najnowszy sprzęt
  • Coroczną imprezę integracyjną
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.