Zobacz więcej ofert pracy

Manager Hotelu

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
łódzkie
praca stacjonarna
2868 dni temu

Ogłoszenie numer: 1376258, z dnia 2016-11-10

Firma Handlowo - Usługowa z branży hotelarskiej poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Dyrektor  będzie odpowiedzialny za zarządzanie działalnością operacyjną hotelu z uwzględnieniem działu gastronomii, przestrzeganie standardów i zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, dbałość o stan techniczny i wartość zasobów hotelu, organizację pracy i zarządzanie zespołem pracowników oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze zarządzania, hotelarstwa i/ lub turystyki)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w hotelu, w tym mile widziane  1 rok na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w pracy z elastyczną polityką cenową
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • umiejętność tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu pracowników
  • łatwość komunikacji i budowania relacji międzyludzkich
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • determinacja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
  • innowacyjność, operatywność i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • motywujący i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • stałe godziny pracy,
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy.
  • obiad pracowniczy
  • praca od pn. do pt.