Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Klient portalu Praca.pl   Rzeszów    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    koordynacja codziennego operacyjnego funkcjonowania hotelu, częściowe zarządzanie personelem oraz nadzorowanie prac hotelu, udział w kontroli, monitorowaniu oraz raportowaniu realizacji budżetu, prowadzenie działań marketingowych i sprzedażowych, wsparcie Dyrektora Hotelu w optymalizacji...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Dyrektor Hotelu łódzkie
Manager hotelu w kompleksie pałacowo parkowym

Pałac Wiechlice
łódzkie
praca stacjonarna
4586 dni temu

Ogłoszenie numer: 182044, z dnia 2012-01-25

Pałac Wiechlice - Nowo otwarty zespół hotelowo - konferencyjny

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • codzienne zarządzanie kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym i reprezentowanie go na zewnątrz
  • umiejętność planowania i wdrażania strategii marketingowych (aktywny współudział w pozyskiwaniu nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji z klientami)
  • przygotowanie i realizacja strategii dalszego rozwoju
  • opracowywanie i odpowiedzialność za realizację budżetu
  • wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych funkcjonowania kompleksu
  • określanie standardów pracy i wdrażanie obowiązujących procedur
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej (warunek niezbędny)
  • zdolności przywódcze i organizacyjne
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • umiejętność pracy nad wieloma zadaniami w jednym czasie
  • dyspozycyjność i orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • wysokie poczucie obowiązku i odpowiedzialności
  • samodzielność, konsekwencja i bardzo dobra organizacja pracy
  • swobodna komunikacja w języku angielskim, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym, który rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku
  • pełnienie kluczowej funkcji w organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się kompleksie
  • możliwość zakwaterowania