Zobacz więcej ofert pracy

Manager Hotelu-Obiektu

Hotel ForZa***
Poznań
praca stacjonarna
3225 dni temu

Ogłoszenie numer: 820338, z dnia 2015-09-28

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Szukamy osoby z min. 3 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem, marketingiem i sprzedażą w hotelach o wysokich standardach jakości i obsługi klienta, z doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, bardzo dobrą znajomością branży hotelarskiej i działań podnoszących sprzedaż.

Obowiązki:

  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej hotelu wedle założonych budżetów
  • opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań marketingowych
  • aktywne poszukiwanie klientów oraz regularne budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi Kontrahentami (serwisy internetowe, biura podróży, touroperatorzy, klienci korporacyjni, etc)
  • regularna analiza skuteczności działań sprzedażowo-marketingowych
  • przygotowywanie ofert dot. sprzedaży pokoi, gastronomi oraz konferencji i bankietów i późniejsza ich aktywna sprzedaż
  • przygotowywanie i udział w eventach organizowanych przez hotel

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (sprzedaż, marketing, zarządzanie, hotelarstwo)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum 3-letnie oświadczenie w branży turystyczno-hotelarskiej
  • doświadczenie w sprzedaży B2B oraz B2C
  • znajomość lokalnego rynku sprzedaży oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • znajomość kanałów sprzedaży i narzędzi marketingowych
  • samodzielność i kreatywność w działaniach
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • kontakty z ciekawymi ludźmi
  • możliwość doskonalenia umiejętności