Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Manager Hotelu (ekskluzywny obiekt zabytkowy)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6380 dni temu

Ogłoszenie numer: 28979, z dnia 2007-05-02

Nasz Klient oferuje usługi hotelarsko – gastronomiczno – wypoczynkowe, w wysoce ekskluzywnym zabytkowym obiekcie.

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: LMO/0204/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - zarządzanie wykwalifikowanym personelem o profilu gastronomiczno - hotelarskim; - planowanie i koordynowanie eventów i zjazdów (biznesowych, artystycznych, rekreacyjnych); - zapewnianie świadczenia usług najwyższej klasy; - ustalanie strategii, nadzorowanie działań marketingowych; - rozwój usług.

Wymagania

- wykształcenie wyższe preferowane: zarządzanie, rekreacja i turystyka, hotelarskie (itp.); - co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym (w branży); - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami; - wysokie zdolności organizatorskie; - wysoka kultura osobista oraz wrażliwość estetyczno - artystyczna; - kreatywność i inicjatywa; - umiejętność realizowania założeń i celów – wysoka samodyscyplina; - min. dobra znajomość języka angielskiego mile widziane inne.

Oferujemy

- pracę w miłym zespole; - przyjazne środowisko pracy; - duża samodzielność na stanowisku; - atrakcyjne wynagrodzenie.