Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Manager Działu Rozwoju (projektant opraw oświetleniowych)

IPK sp. z o.o.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
4706 dni temu

Ogólnopolska firma doradztwa personalnego IPK poszukuje dla swojego klienta – firmy handlowo-produkcyjnej będącej jedną z wiodących firm w branży, osoby na stanowisko:

Nr ref.: MDR-TS/10/11/praca

Miejsce pracy: okolice Poznania

Opis stanowiska:
  • projektowanie opraw oświetleniowych;
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz wprowadzanie innowacji w obecnie funkcjonujące;
  • zarządzanie projektami technicznymi;
  • współpraca związana z pracami działu rozwoju.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne, mile widziane kierunkowe);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży oświetleniowej;
  • praktyczna znajomość rynku oświetlenia;
  • samodzielność i systematyczność;
  • zdolności organizacyjne;
  • zaangażowanie i zdolności komunikacyjne;
  • kreatywność i konsekwencja w działaniu;
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programów do projektowania np. CAD;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w firmie o znaczącej pozycji rynkowej w branży;
  • narzędzia pracy.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656