Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Trzebinia
Manager Działu Rerafinacji

Variant S.A.
Trzebinia
praca stacjonarna
5021 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. Ponadto od roku 2009 działamy aktywnie na rynku recyklingu olejów przepracowanych. W związku z dynamicznym rozwojem w tym obszarze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebinia

Nr Ref.: RER/12/2010

Zadania:

- zarządzanie pracą podległego personelu - utrzymywanie kontaktów z dostawcami surowca i odbiorcami produktów Rerafinacji - analizę rynku – poszukiwanie nowych dostawców i odbiorców - nadzorowanie procesu inwestycyjnego obejmującego rozbudowę zakładu - realizację celów sprzedażowych i finansowych działu

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego - minimum 5 – letniego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenia na stanowisku Kierownik Produkcji lub Kierownik Działu Inwestycji w przedsiębiorstwach branży chemicznej - praktycznej wiedzy z zakresu przetwórstwa ropy naftowej - znajomość rynku olejów przepracowanych będzie dodatkowym atutem - umiejętności zarządzania pracą grupy osób - umiejętności negocjacyjnych - wysokich zdolności interpersonalnych i komunikatywności - konsekwencji w działaniu - wysokich zdolności organizacyjnych i planowania - samodzielności i kreatywności - umiejętności pracy pod presją czasu - dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS OFFICE - prawa jazy kat. B

Oferujemy:

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników - realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy