Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Manager Działu Rekrutacji i Rozwoju

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6274 dni temu

Ogłoszenie numer: 32617, z dnia 2007-08-17

Naszym Klientem jest firma produkcyjno handlowa, dystrybuująca swoje wyroby poprzez silną siatkę sprzedaży na terenie całego kraju. W imieniu naszego klienta, w związku z rozwojem firmy poszukujemy do Centrali Spółki w Poznaniu nieprzeciętnych, ambitnych i kreatywnych osób.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MRRLMG/2707/07

Opis stanowiska

Zbudowanie od podstaw sprawnego działu rekrutacji i rozwoju  Projektowanie dużych kampanii rekrutacyjnych, nadzorowanie projektów rekrutacyjnych, aktywne uczestniczenie w pozyskaniu najlepszych pracowników;  tworzenie narzędzi oraz procedur usprawniających procesy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w tym szczególne narzędzia oceny i rozwoju;  kształtowanie wizerunku firmy na rynku pracy;  ścisła współpraca z Zarządem Spółki i Biurami Regionalnymi.

Wymagania

min. 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalistycznym lub kierowniczym w dziale HR;  bogate doświadczenia w projektowaniu dużych kampanii rekrutacyjnych, doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem niestandardowych/oryginalnych metod pozyskania kandydatów i weryfikacji kwalifikacji;  doświadczenie w budowaniu wizerunku pracodawcy na rynku pracy;  doświadczenie w budowaniu programów rozwoju pracowników  szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu HR;  wykształcenie wyższe;  zdolności menedżerskie;  doskonałe zdolności interpersonalne oraz umiejętność skutecznej komunikacji;  prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży; - samodzielność w realizacji projektów; - atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość dalszego rozwoju zawodowego.