Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Manager działu Handlowego

POLMAN S. A.
Warszawa
praca stacjonarna
5361 dni temu

Ogłoszenie numer: 87809, z dnia 2010-01-12

Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (NewConnect) z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku usług porządkowych oraz hydrodynamicznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HANDEL 01/2010

Opis stanowiska

  • Jeżeli nie boisz się podejmowania wyzwań,
  • chciałbyś zainwestować własny kapitał intelektualny,
  • Bez trudu nawiązujesz kontakty z ludźmi i potrafisz utrzymać je na właściwym poziomie,
  • Jesteś odpowiedzialny, uczciwy i rzetelny,
  • Kreatywne pomysły pomagają Tobie w osiąganiu celów, To właśnie Ciebie poszukujemy!
    GŁÓWNE ZADANIA:
  • Współtworzenie i realizacja strategii spółki w obszarze HANDEL,
  • Rozwój oferty handlowej (środki czystości obiektowej, sprzęt, urządzenia i akcesoria służące do utrzymania czystości),
  • Kierowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu HANDEL,
  • Utrzymywanie właściwych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami firmy,
  • Kreowanie wizerunku firmy i reprezentowanie najwyższych standardów pracy,
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz potrzeb klientów,

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonała organizacja czasu i własnej pracy,
  • Intuicja i zmysł biznesowy,
  • Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków,
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość i rzetelność,
  • Kreatywność i pomysłowość w osiąganiu celów,

Oferujemy

Powierzając stanowisko: Managera działu Handlowego
  • Obdarzy Ciebie zaufaniem pozostawiając dużo samodzielności,
  • Zapewnimy doskonałe warunki i dobrą atmosferę pracy,
  • Wyposażymy w odpowiednie narzędzia pracy,
  • Powierzymy najcenniejsze co mamy – KLIENTÓW wymagających opieki na najwyższym poziomie,