Najnowsze oferty pracy

  • Export Markets Pricing Policy Manager

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Polpharma’s products are present in the variety of countries all over the world. Pharmaceutical market, depending on the country, is subject to very often strict rules in terms of pricing and reimbursement. Local regulations and growing cross-country interconnections are a challenge for...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Działu Finansowania i Płatności

IPK Sp. z.o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1990 dni temu

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej. Aktualnie dla naszego Klienta – prężnie rozwijającej się Grupy Kapitałowej poszukujemy Kandydatkę /Kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie funduszy na działalność
inwestycyjną i operacyjną oraz nadzór i koordynację bieżącej płynności finansowej obsługiwanych Spółek
Grupy.

Zadania:
  • Planowanie, koordynacja i nadzór nad płynnością finansową poszczególnych Spółek Grupy;
  • Pozyskiwanie funduszy na działalność inwestycyjną i operacyjną Spółek Grupy;
  • Przygotowywanie modeli i prognoz w celu oceny efektywności inwestycji;
  • Bieżąca współpraca z bankami i instytucjami finansowymi;
  • Kontrola oraz obsługa pożyczek wewnętrznych;
  • Monitoring Umów zawieranych przez Spółki Grupy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie o rozbudowanej strukturze organizacyjnej;
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy w finansach, księgowości lub controllingu;
  • Praktyczna wiedza ekonomiczna z zakresu zarządzania płynnością finansową;
  • Umiejętność myślenia analitycznego;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz narzędzi analitycznych.
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.