Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Manager ds. zakupów

Link2Europe
dolnośląskie, okolice Opola
praca stacjonarna
4523 dni temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - dużej firmy produkującej wyroby wapiennicze najwyższej jakości- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Opola

Opis stanowiska:

  • określanie strategii zakupowych
  • poszukiwanie i wybór dostawców oraz negocjowanie warunków współpracy
  • budowanie relacji z dostawcami
  • poszukiwanie alternatywnych dróg zaopatrzeniaz Europy Środkowej i Wschodniej
  • przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze zakupów min. 5 lat - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, ekonomiczne lub związane z logistyką)
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu SAP - moduł MM
  • orientacja na cel, efektywność inicjatywa, kreatywność
  • umiejętności negocjacyjne

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej, dużej firmie w środowisku międzynarodowym
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, kartę paliwową, laptop, telefon)
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych LINK2EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Kołłątaja 14 lok. 1 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.