Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Trade Marketingu (Export - Wschód)

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mazowieckie, powiat piaseczyński, (okolice Warszawy)
praca stacjonarna
1752 dni temu
Dla naszego klienta, jednego z największych polskich producentów i eksporterów produktów kosmetycznych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: powiat piaseczyński, (okolice Warszawy)
Budżet: 6 000 - 8 000 zł brutto

Zakres obowiązków:
  • Zarządzenie portfolio produktowym
  • Pozycjonowanie produktów
  • Prezentacja produktów
  • Inicjowanie wprowadzania nowości
  • Analiza sprzedaży - inicjowanie wprowadzenia promocji
  • Współpraca z działem handlowym i operacyjnym w zakresie realizacji akcji promocyjnych
  • Odpowiedzialność za realizacje targetów
  • Bieżąca analiza środowiska konkurencji
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży FMCG (mile widziane w branży kosmetycznej)
  • Doświadczenia we wprowadzaniu nowych produktów na rynki zagraniczne
  • Umiejętność przygotowywania planów współpracy z klientami detalicznymi oraz hurtowymi
  • Znajomość narzędzi trade marketingowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość języków obcych
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Stałe wynagrodzenie oraz jasny system prowizyjny
  • Ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w twoim obszarze zawodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy