Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Manager ds. Sprzedaży Usług HR

Work Support Polska Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
5073 dni temu

Ogłoszenie numer: 118480, z dnia 2010-10-28

jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE. Obecnie dla naszego nowego oddziału w Częstochowie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Manager ds. Sprzedaży Usług HR

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz doradztwa personalnego
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o ich wysoki poziom satysfakcji
  • monitorowanie rynku pracy tymczasowej.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług
  • wykształcenie wyższe
  • zdolności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • własny samochód i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • telefon służbowy