Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Manager ds. sprzedaży i zakupów na region Europy Centralnej

Sedlak & Sedlak
dolnośląskie
praca stacjonarna
3809 dni temu

Naszym Klientem jest Fenix Metals Sp. z o.o, spółka joint-venture z belgijsko-duńskim kapitałem. Jest drugą największą firmą w Europie, specjalizującą się w recyklingu cyny i wiodącym dostawcą materiałów do lutowania na rynkach europejskich. Fabryka w Polsce działa od prawie 10 lat, zatrudniając około 200 osób. W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie
Nr ref.: 33/13
Zadania:
  • odpowiedzialność za wszelkie działania handlowe, od zakupu surowca po sprzedaż produktów firmy na terenie Europy Wschodniej
  • poszukiwanie i rozwijanie nowych źródeł zakupu surowców
  • rozwój sprzedaży produktów firmy
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji  z organizacjami biznesowymi
    w branży metalurgicznej
  • przygotowywanie kalkulacji zakupowych oraz ofert sprzedażowych
  • kształtowanie polityki cenowej

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5 lata doświadczenia w prowadzeniu działań zakupowych i sprzedażowych
  • potwierdzone sukcesami doświadczenie we współpracy z dostawcami i klientami
  • doświadczenie w branży metali nieżelaznych (aluminium, ołów, miedź, cynk, cyna, złom metali nieżelaznych)
  • silnie rozwinięte umiejętności handlowe
  • orientacja na klienta
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętności organizacyjne: wyznaczania priorytetów, terminowej realizacji zadań
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
  • możliwość pracy w intensywnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.