Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista działu mechanicznego

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych; Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem; Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników; Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. przygotowania produkcji

IPK sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2260 dni temu

IPK sp. z o. o. Doradztwo Personalne prowadzi rekrutacje na stanowiska wszystkich szczebli dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, trójmiejskiej firmy developerskiej, poszukujemykandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MPP/07/18
Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • przygotowanie inwestycji w zakresie budżetu
  • przygotowanie harmonogramu inwestycji
  • nadzór nad przygotowaniem zapytań ofertowych i ostatecznym wyborem wykonawców i dostawców
  • negocjowanie warunków zawieranych umów
  • nadzór i kontrola nad  realizacją zawieranych umów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - budowlane
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • dobra znajomość lokalnego rynku usług budowlanych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • znajomość AutoCAD
  • znajomość j. angielksiego

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.