Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Manager ds. Nowych Produktów

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5010 dni temu

Ogłoszenie numer: 128383, z dnia 2010-12-30

Dla naszego klienta – firmy o ugruntowanej pozycji w branży produkcji opraw oświetleniowych – poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: MNP-TS/12/10/praca

Opis stanowiska

  • analiza rynku i konkurencji,
  • kreowanie nowych produktów,
  • tworzenie business planów dla nowych produktów,
  • koordynacja prac nad nowymi produktami,
  • kreowanie polityki marketingowej w zakresie nowych produktów,
  • planowanie i wdrażanie nowych produktów do sprzedaży,
  • monitorowanie i weryfikacja efektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży oświetleniowej lub technicznej, związanej z obsługą inwestycji,
  • znajomość rynku oświetlenia (wiedza praktyczna, handlowa),
  • doświadczenie w obsłudze inwestycji i współpracy z biurami projektów,
  • samodzielność i systematyczność,
  • zdolności organizacyjne,
  • zaangażowanie i zdolności komunikacyjne,
  • kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznym zespole.