Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. logistyki i zakupów

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2719 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego zgodnie z prognozą sprzedaży
  • Potwierdzanie i wysyłka zamówień do dostawców i podwykonawców
  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego według systemu MRP
  • Wybór dostawców, podwykonawców i transportu według optymalnego poziomu kosztów, jakości i obsługi
  • Wdrożenie metody KANBAN w projekty
  • Poszukiwanie konkurencyjnych alternatyw
  • Eliminacja niedoborów
  • Wdrażanie projektów mających na celu oszczędność materiałów
  • Kontrola poziomu zapasów w celu utrzymania założonego budżetu i minimalizacji kosztów
  • Utrzymywanie zapasów na bezpiecznym poziomie
  • Zarządzanie zespołem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie specjalistycznej wiedzy z zakresu logistyki i zakupów
  • Znajomość MRP, BOM
  • Kontakty z lokalnymi dostawcami metali i tworzyw sztucznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole