Najnowsze oferty pracy

  • Content & Engagement Manager

    JTI GBS Poland sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Position Purpose: The position is responsible for local (center level) creation, execution and distribution of the global GBS messaging narrative and engagement programmes which are consistent with storylines generated centrally by the global CME support workstream. The role requires close alignment...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Public Relations Warszawa
Manager ds. komunikacji – PR & Marketing

virewall sp z o.o.
Warszawa
menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
938 dni temu

VireWall to polska firma z przemysłowymi systemami oczyszczania i sterylizacji powietrza oraz powierzchni, z zastosowaniem do pomieszczeń zarówno biznesowych jak i instytucjonalnych.

Naszą misją jest stworzenie w Polsce i Europie stref bezpiecznego powietrza. Nasze systemy i urządzenia oferowane są wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużą obecnością i rotacją osób.

Jeżeli i Ty, czujesz potrzebę wsparcia ludzi w możliwości oddychania czystym powietrzem, masz świadomość, że zanieczyszczone powietrze to czynnik osłabienia, depresji, mniejszej wydolności i wielu innych chorób i problemów zarówno zdrowotnych, społecznych jak i technicznych, to jesteś osobą, której szukamy.

Poszukujemy doświadczonego marketera B2B na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Nasze wymagania:
  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji marketingowej i public relations;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu B2B oraz PR;
  • bardzo dobra znajomość kanałów marketingu B2B;
  • dobrze widziana umiejętność opracowania informacji prasowych, redagowania i tworzenia atrakcyjnych i angażujących tekstów: blog, inne – (tzw. „lekkie pióro”);
  • znajomość programów Photoshop, InDesign, MS Office; Word, PowerPoint;
  • bardzo dobra znajomość obszaru mediów społecznościowych i ich obsługi biznesowej;
  • wyczucie estetyki, staranność i dbałość o szczegóły;
  • samodzielność, kreatywność, własna inicjatywa w działaniach;
  • mile widziana umiejętność nawiązywania kontaktów z dziennikarzami;
  • umiejętność pracy samodzielnej, ale także w zespole i pod presją czasu;
  • profesjonalizm;
  • obowiązkowość, terminowość i dyspozycyjność;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i otwartość;
  • wysoka kultura osobista.
Mile widziane:
  • świadomość i/lub wiedza na temat zanieczyszczenia powietrza;
  • doświadczenie związane z problematyką zdrowia w wyniku zanieczyszczenia powietrza;
  • wiedza z zakresu promocji zdrowia.
Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa firmy w zakresie komunikacji marketingowej i działań PR;
  • wsparcie sprzedaży w definiowaniu procesów zakupowych;
  • przygotowywanie tez, informacji prasowych, artykułów, wywiadów, wypowiedzi;
  • opracowywanie materiałów promocyjnych (referatów, prezentacji i artykułów);
  • współpraca z mediami;
  • organizacja konferencji prasowych i wydarzeń biznesowych;
  • opracowywanie koncepcji i zlecanie przygotowania kreacji graficznych na potrzeby różnych kanałów komunikacji zarówno w kanale online jak i offline;
  • opracowywanie koncepcji i zlecanie produkcji materiałów drukowanych;
  • opracowywanie i przygotowywanie contentu graficznego, audio/video na potrzeby mediów społecznościowych;
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, agencjami, domami mediowymi;
  • zlecanie dokumentacji zdjęciowej i filmowej w zakresie realizowanych projektów;
  • zamawianie i zarządzanie materiałami z logo;
  • redagowanie i publikowanie informacji/komunikatów marketingowych na stronie www i w social mediach;
  • umiejętność profilowania grup docelowych i dopasowania skutecznych narzędzi marketingowych i PR w obszarze marketingu B2B;
  • planowanie i rozliczanie wydatków w ramach prowadzonych projektów;
  • analiza i raportowanie działań;
  • monitorowanie sytuacji politycznej, biznesowej, gospodarczej i społecznej;
  • budowanie relacji z ekspertami z różnych dziedzin;
  • dbanie o prawidłowy i terminowy przebieg procesów;
  • umiejętność planowania strategicznego;
  • odpowiedzialność za podejmowane działania;
  • monitorowanie mediów w kontekście ukazujących się informacji na temat firmy.
Oferujemy:
  • umowa o pracę lub B2B;
  • stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze godzin pracy;
  • praca w firmie z innowacyjnymi urządzeniami;
  • duża samodzielność i elastyczność działania w pracy;
  • pracę w środowisku, w którym liczą się realne efekty działań;
  • szerokie możliwości rozwoju, także w innych działach firmy lub w komunikacji na rynkach zagranicznych;
  • potencjalne objęcie stanowiska szefa działu.