Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Manager ds. klientów kluczowych

BIURFOL
Toruń
praca stacjonarna
5376 dni temu

Ogłoszenie numer: 87758, z dnia 2010-01-29

BIURFOL

Firma "BIURFOL" - czołowy producent artykułów biurowych i szkolnych o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem,
  • kontrola przebiegu realzacji zamówień klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • zbieranie informacji o rynku, wymaganiach i potrzebach klienta (wyjazdy służbowe).

Wymagania

  • wyksztalcenie wyższe - mile widziane z zakresu ekonomii, marketingu, zarządzania,
  • zdolności organizacyjne i wysokie standardy pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość do podejmowania wyzwań,
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B - doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na pełnym etacie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole,
  • korzystne warunki finansowe.