Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Manager ds. Klienta Kluczowego

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5995 dni temu

Ogłoszenie numer: 40381, z dnia 2008-02-20

poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • Analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów,
  • Aktywne poszukiwanie klientów w celu sprzedaży usług i produktów InfoMonitora,
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji. Od kandydatów oczekujemy:
  • Przygotowywania i wysyłania ofert współpracy z klientami i pośrednikami;
  • Aktywnego pozyskiwania klientów i prowadzenia negocjacji w zakresie warunków współpracy;
  • Prowadzenie spotkań handlowych;
  • Utrzymywania relacji z klientami w celu monitorowania jakości usług świadczonych przez InfoMonitor;
  • Udzielania wyjaśnień klientom w sprawach handlowych;
  • Gromadzenia informacji o rynku i konkurencji;
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętności aktywnego budowania i utrzymywania relacji z klientami;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dużej motywacji do realizacji założonego celu;
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych;
  • Dobrej znajomości technik sprzedaży i negocjacji;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Praktycznej znajomości MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).
  • Oferujemy

  • Pracę, w której połączysz pasję z obowiązkami;
  • Współpracę z ludźmi, którzy wierzą w to, co robią;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i talentów;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy;
  • Możliwość korzystania z pakietu medycznego;
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy oraz duży zakres samodzielności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.