Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. floty

AUDIT Doradztwo Personalne
Polkowice, okolice Polkowic
praca stacjonarna
2004 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Polkowic, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Polkowic

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • negocjowanie i nadzór nad umowami leasingu samochodów,
  • likwidacja szkód komunikacyjnych,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej materiałów eksploatacyjnych,
  • współpraca z warsztatem firmowym oraz warsztatami naprawczymi krajowymi jak i zagranicznymi,
  • nadzór w zakresie kosztów utrzymania floty i poziomu jakości serwisów,
  • sporządzanie protokołów przekazań pojazdów oraz sprzętowo- materiałowych,
  • dbanie o dostępność i sprawność floty,
  • sezonowa wymiana oraz organizacja przechowywania ogumienia,
  • nadzór nad dostawcami oraz uczestnictwo w zatwierdzaniu dostawców,
  • rozliczanie kart paliwowych,
  • odbiór nowych aut i przygotowywanie ich do pracy,
  • monitorowanie terminów planowych obsług technicznych,
  • wyznaczanie standardów użytkowania samochodów,
  • podejmowanie działań wspierających bezpieczną jazdę,
  • uczestnictwo w targach branżowych/ szkoleniach/ konferencjach, imprezach z udziałem aktualnych oraz potencjalnych klientów

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego (preferowany angielski),
  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją samochodów,
  • szeroka wiedza z zakresu ubezpieczeń i motoryzacji,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • efektywne i sprawne zarządzanie czasem,
  • umiejętności kierownicze (motywowanie, delegowanie, zarządzanie w sytuacjach zmian i kryzysowych, myślenie strategiczne)