Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
MANAGER DS. EKSPORTU- Rynki afrykańskie

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
2897 dni temu

Ogłoszenie numer: 1264633, z dnia 2016-08-25

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

• Analiza powierzonego rynku importowego i eksportowego
• Budowanie marki na powierzonym rynku
• Poszukiwanie nowych rynków zbytu
• Pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych
• Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
• Opracowanie kontraktów eksportowych przy zachowaniu zasad incoterms
• Kompletowanie dokumentów eksportowych
• Współpraca z działem logistyki
• Uczestnictwo w branżowych targach międzynarodowych

Wymagania

• Doświadczenie w pracy związanej z eksportem na podobnym stanowisku
• Znajomość j. francuskiego i/lub j. arabskiego w stopniu zaawansowanym
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość j. polskiego w stopniu podstawowym (w przypadku obcokrajowców)
• Prawo jazdy kategorii B
• Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel)
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji
• Znajomość dokumentów obowiązujących w handlu międzynarodowym
• Znajomość zasad incoterms
• Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych (min. 5 w roku)
• Dyspozycyjność

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• Wynagrodzenie zasadnicze + prowizje od sprzedaży
• Ryczał za dojazdy do pracy własnym samochodem