Najnowsze oferty pracy

  • Controlling Manager

    ManpowerGroup   Zielona Góra    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem budżetowym i nadzór nad przygotowywaniem planów budżetowych w krótkiej i średniej perspektywie; Sprawowanie kompleksowego nadzoru finansowego nad wybranymi projektami; Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych i analiz ad-hoc; Utworzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Controllingu

Agart-Pro sp. z o.o.
wielkopolskie, Żerniki k/Poznania
praca stacjonarna
2854 dni temu

Ogłoszenie numer: 1289360, z dnia 2016-09-22

Agart-Pro sp. z o.o.

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze B2B, która jako jeden z liderów rynkowych dostarcza najwyższej jakości surowce i półprodukty spożywcze dla zastosowań profesjonalnych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy, oferując zaopatrzenie dla przemysłu cukierniczego, piekarni ,cukierni, lodziarni oraz gastronomii z pełnym wsparciem technologicznym. Jesteśmy generalnym przedstawicielem renomowanego włoskiego producenta Irca S.p.A. , czerpiąc z jego 100-letniej tradycji i doświadczenia.

W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Żerniki k/Poznania

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu i kontrola przebiegu realizacji budżetu rocznego i prognoz krótkoterminowych,

  • Zainicjowanie, wdrożenie i przygotowywanie nowego pakietu raportowego służącego podejmowaniu decyzji przez Zarząd i Kierownictwo firmy,

  • wdrożenie metod zarządzania kosztami w oparciu o analizę kont analitycznych

  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów we wszystkich obszarach działalności firmy i inicjowanie zadań mających na celu ich osiągnięcie,

  • Bieżąca analiza kosztów i przychodów,

  • Przygotowanie analiz rentowności wraz z analizą istniejących albo potencjalnych wyzwań w obszarach działania firmy

  • Tworzenie nowych i usprawnianie obecnych procesów raportowania w firmie,

  • Sporządzanie prognoz finansowych i kalkulacji ad hoc,

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz dla Zarządu, zgodnie z potrzebami biznesowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu, preferowane w firmie handlowej o strukturze wielooddziałowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel – na poziomie zaawansowanym,

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania budżetów i prognoz, sporządzania raportów i analiz zarządczych,

  • doświadczenie w przygotowaniu arkuszy do tworzenia cyklicznych raportów lub/i symulacji

  • znajomość zasad rachunkowości, w tym rachunkowości zarządczej, dokumentów księgowych i magazynowych

  • Znajomość zintegrowanych aplikacji księgowych i finansowych, mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP,

  • Zdolności analityczne, dokładność, sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność podejmowania decyzji i ich racjonalnego uzasadniania,

  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjaznej atmosferze nad ambitnymi projektami

  • Odpowiedzialne, pełne wyzwań stanowisko, o rzeczywistym wpływie na działania firmy, umożliwiające rozwój kompetencji zawodowych,

  • Efektywną współpracę w energicznym, fachowym zespole.

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji