Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Manager D/s. Eksportu

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Nowy Sącz, Nowy Sącz/jeden Z Rynków Europejskich
praca stacjonarna
6654 dni temu

Ogłoszenie numer: 19738, z dnia 2006-04-28

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej o ugruntowanej i stabilnej finansowo pozycji na rynku. Prężnie działająca Firma zdobywa coraz to nowe obszary rynku krajowego i zagranicznego. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 11 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMINIUM, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, drzwi p-pożarowe oraz kontrukcje aluminiowe, w tym: fasady, ogrody zimowe, witryny sklepowe, ścianki działowe, boksy kasowe, wiatrołapy, pasaże, świetliki, zadaszenia.

Miejsce pracy: Nowy Sącz, Nowy Sącz/jeden Z Rynków Europejskich

Opis stanowiska

- współtworzenie i realizacja strategii rozwoju jednego z wyżej wymienionych rynków europejskich, - podejmowanie zadań w zakresie maksymalizacji sprzedaży produktów Firmy na rynku, - monitorowanie i analiza rynku produktów, zachowań klientów i działania konkurencji, - zapewnienie efektywnego wprowadzania na rynek zagraniczny pełnej oferty produktów firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, - biegła znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, czeski, węgierski, rumuński, - wysoka umiejętność prowadzenia negocjacji, - bardzo dobra komunikatywność, - inicjatywa i przedsiębiorczość, - bardzo dobra organizacja pracy, - konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, - dyspozycyjność, przygotowanie do odbywania częstych podróży służbowych, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, - ciekawa praca w młodym zespole, - możliwość rozwoju i samorealizacji, - pakiet szkoleń, - samochod służbowy, - telefon komórkowy.