Praca.pl Praca Podlaskie Kierownik Regionalny ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych Podlaskie
Manager B2B do współpracy i pozyskiwania sieci handlowych

CLOVIN S.A.
podlaskie, Cała Polska
praca stacjonarna
4243 dni temu

Wiodący producent chemii gospodarczej poszukuje pracownika na stanowisko:

Cała Polska
Nr Ref.: Man/sieciB2B/Praca.pl

Zadania:

Możliwość pracy w systemie home office, jak również na terenie Polski.

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie oraz realizacja strategii sprzedażowej oraz polityki cenowej i promocyjnej w sieciach handlowych
  • udział w kreowaniu polityki sprzedaży w celu osiągnięcia odpowiednich targetów wolumenowych i marżowych,
  • Przygotowanie strategii dla kanału nowoczesnego do akceptacji przez przełożonego i Zarząd
  • Negocjowanie umów (warunków) handlowych w ramach przyjętej strategii i nadzór nad jej zawarciem
  • Odpowiedzialność za realizację założonego planu sprzedaży,
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Analiza rynku i konkurencji,
  • Tworzenie systemów sprzedaży i procedur,
  • Tworzenie systemów motywacyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • znajomość rynku sieciowego lokalnego i wielkopowierzchniowego
  • doświadczenie w kreowaniu polityki handlowej,
  • wnikliwość, zdolność rozumienia procesów rynkowych,
  • wysoka orientacja na cele,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • doświadczenia w relacjach B2B popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży,
  • skuteczności w osiąganiu celów,
  • samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w branży,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w młodym dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)