Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista - Malarz

    ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.   Konin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    przygotowanie powierzchni do malowania, malowanie ręczne, malowanie proszkowe, dobór odpowiednich materiałów w zależności od wymagań technicznych, rozliczanie i nadzór pracy podległych pracowników.
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
Zielona Góra
praca stacjonarna
2699 dni temu

Ogłoszenie numer: 1560509, z dnia 2017-03-07

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Praca produkcyjna przy budowie stoisk targowych
  • Malowanie powłok drewnianych, drewnopodobnych, plastikowych i metalowych
  • Szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie powłok różnego rodzaju

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętności malarskie, w tym malowanie powłok drewnianych, gumowych i stalowych
  • Doświadczenie w pracach związanych ze szpachlowaniem, szlifowaniem i lakierowaniem powierzchni
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności manualne
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy