Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista - Malarz

    ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.   Konin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    przygotowanie powierzchni do malowania, malowanie ręczne, malowanie proszkowe, dobór odpowiednich materiałów w zależności od wymagań technicznych, rozliczanie i nadzór pracy podległych pracowników.
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz / Murarz

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
Warszawa, ul. Pruszkowska 4d
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa na zastępstwo
praca stacjonarna
337 dni temu

Ogłoszenie numer: 8444814, z dnia 2023-08-25

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d ,
02-118 Warszawa zatrudni pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Pruszkowska 4d

Opis stanowiska

  • prace murarskie – roboty poinstalacyjne po wymianie instalacji wod-kan., remont pomieszczeń administracyjnych , altan śmietnikowych itp.,
  • układanie glazury i terrakoty,
  • prace malarskie – malowanie pomieszczeń biurowych i administracyjnych, itp.,
  • wszelkie prace budowlane wykończeniowe.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo na pełny etat,
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.