Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Majster Wytwórni Konstrukcji Stalowych

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5114 dni temu

Ogłoszenie numer: 107551, z dnia 2010-07-15

Specjalistyczna firma inżynierska związana z budownictwem mostowym i drogowym.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Maj/7010

Opis stanowiska

Organizacja bieżącej produkcji Wytwórni Konstrukcji Stalowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (np. technik-mechanik)
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa komputera: pakiet MS Office (znajomość Auto Cad będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność organizacji pracy w wytwórni konstrukcji stalowych
  • umiejętność kierowania grupą pracowników
  • odpowiedzialny stosunek do obowiązków służbowych
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • interesującą, odpowiedzialną pracę w nowoczesnej, specjalistycznej Wytwórni Konstrukcji Stalowych związanej z budownictwem mostowym.

Poznaj

BBR Polska Sp. z o.o. jest firmą inżynierską z kapitałem norweskim.