Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Majster Serwisu Maszyn

BMTI Polska Sp z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
5330 dni temu

Ogłoszenie numer: 93222, z dnia 2010-03-16

Budowa Autostrady A2 Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu technicznego nadzoru eksploatacji maszyn przy budowie A2;
  • zarządzanie zespołem pracowników;
  • rozliczanie kosztów napraw, prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu mechaniki maszyn ciężkich, drogowych bądź budowlanych;
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • b. dobra znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność kierowaniem zespołem ludzi;
  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu;
  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy

    Oferujemy ciekawą pracę przy budowie autostrady A2