Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Świdnica
MAJSTER ROBÓT INSTALACJI SANITARNYCH

Zakład Instalacyjny PAŁAC
Świdnica
praca stacjonarna
5166 dni temu

Ogłoszenie numer: 108086, z dnia 2010-07-26

Firma instalacyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z Inwestorem
  • Kierowanie budową w zakresie robót instalacyjnych
  • Przygotowanie i rozliczenie inwestycji
  • Kierowanie zespołem i jego motywowanie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej
  • Dobra znajomość programów kosztorysowych
  • Dobra znajomość programów Word i Excel
  • Znajomość programy AutoCad mile widziana
  • Prawo jazdy kategorii "B"
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę pracę
  • Szkolenia
  • Pracę w ciekawym zespole