Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Majster budowy / Mistrz budowy

MAR-BUD Budownictwo
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
5031 dni temu

Ogłoszenie numer: 116113, z dnia 2010-10-08

Firma z branży budowlanej zajmująca się kubaturowym budownictwem komercyjnym i mieszkaniowym, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • nadzór nad brygadami podwykonawczymi oraz pracownikami sił własnych
  • koordynowanie prac na powierzonym odcinku robót budowlanych
  • kontrola jakości i zgodności z dokumentacja wykonywanych prac
  • kontrola i egzekwowanie terminowości wykonywanych prac
  • wspomaganie Kierownika Budowy w prowadzeniu inwestycji
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • sporządzanie przedmiarów, rozliczeń i wycen robót
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy na powierzonym odcinku robót budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, specjalność budownictwo
  • wiek 35 - 55 lat
  • udokumentowane min.5 letnie doświadczenie na stanowisku Majstra budowy w budownictwie mieszkaniowym, biurowym lub obiektach użyteczności publicznej
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność bezpośredniego zarządzaniu brygadami roboczymi
  • znajomość programów komputerowych : MS Office, w tym szczególnie MS Excel, MS Word
  • posiadanie uprawnień budowlanych – wykonawczych
  • umiejętność obmiarowania i rozliczania robót budowlanych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • nowoczesne narzędzia pracy