Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Majster / Brygadzista

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5427 dni temu

Ogłoszenie numer: 82944, z dnia 2009-12-08

specjalistyczna firma budowlana związana z budownictwem mostowym i drogowym.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MB/112009

Opis stanowiska

Organizacja bieżącej produkcji Wytwórni Konstrukcji Stalowych

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne (np. technik-mechanik) - znajomość rysunku technicznego - umiejętność organizacji pracy w wytwórni konstrukcji stalowych - umiejętność kierowania grupą pracowników - odpowiedzialny stosunek do obowiązków służbowych.

Oferujemy

interesującą, odpowiedzialną pracę w nowoczesnej, specjalistycznej Wytwórni Konstrukcji Stalowych związanej z budownictwem mostowym.