Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Orzechowo
MAINTENANCE MANAGER

Tarkett Polska Sp.z o.o.
Orzechowo
praca stacjonarna
5066 dni temu

Ogłoszenie numer: 112298, z dnia 2010-09-03

Firma o profilu produkcyjnym prowadząca działalność w zakresie produkcji materiałowych podłogowych z drewna, będąca częścią międzynarodowego koncernu Tarkett poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Orzechowo

Opis stanowiska

  • Kontrola i nadzór nad wszelkimi działaniami w obszarze technicznego utrzymania maszyn, urządzeń i infrastruktury,
  • Nadzór oraz zarządzanie pracą podległego personelu,
  • Wdrażanie systemu Wordld Class Manufacturing w zakresie filaru Profesional Maintenance oraz współdziałanie z pozostałymi filarami,
  • Planowanie i odpowiedzialność za terminowe i rzetelne realizowanie przeglądów, napraw, analiz i usprawnień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika, budowa maszyn lub pokrewne) lub w trakcie studiów,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe lub praktyka na podobnym stanowisku,
  • Teoretyczna znajomość podstaw systemów Lean Manufacturing,
  • Umiejętność organizacji pracy podwładnych i cechy przywódcze,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna umiejętność pracy z systemem autocad w wersji 3D,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wysoki poziom motywacji z nastawieniem na realizację celów,
  • Dyspozycyjność w zakresie międzynarodowych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy.