Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
MAGISTER FARMACJI

APTEKA INVIMED
Warszawa
praca stacjonarna
5250 dni temu

Ogłoszenie numer: 90996, z dnia 2010-03-02

zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Samodzielna ekspedycja leków.
  • Wykonywanie leków recepturowych.
  • Zamawianie i przyjmowanie towaru.
  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • Udzielanie porad pacjentom, edukacja prozdrowotna

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, prawo wykonywania zawodu,
  • zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), Internet.

Oferujemy

  • dobre warunki finansowe
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze