Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Eklektika Academy of Human Resources
mazowieckie
praca stacjonarna
5184 dni temu

Ogłoszenie numer: 98252, z dnia 2010-05-07

Naszym klientem jest firma handlowa posiadająca sieć salonów meblarskich w Warszawie.

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: mag/04/10

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Sporządzanie raportów przyjęć i wydań oraz bieżącego stanu magazynu, według wymagań głównej księgowej
  • Sporządzanie raportów dotyczących dostaw ekspozycyjnych, czy innych według ustaleń z działem logistyki
  • Kontrola zgodności stanu rzeczywistego towarów ze stanem ewidencyjnym
  • Nadzór nad magazynem części zapasowych, zamawianie i uzupełnienie braków
  • Dostawa drobnych mebli do klienta lub między magazynem i sklepami obejmująca transport, wnoszenie, montaż, usunięcie odpadów
  • Zaopatrywanie sklepów i biura w materiały biurowe, dekoracyjne i inne, zgodnie ze złożonym zapotrzebowaniem
  • Odpowiedzialność materialna za magazyn
  • Organizacja przestrzenna i oznakowanie magazynu zgodne z przepisami BHP
  • Utrzymanie porządku i czystości na terenie magazynu oraz rampy
  • Prowadzenie karty pojazdu udostępnianego samochodu służbowego
  • Dbałość o czystość i utrzymanie dobrego stanu technicznego samochodu służbowego

Wymagania

  • Udokumentowane oświadczenie i doskonała znajomość dokumentacji magazynowej i obrotu towarowego (PZ, WZ, MM)
  • Doświadczenie w samodzielnej pracy w magazynie. Znajomość procedur magazynowych
  • Umiejętność obsługi komputera, programów magazynowych, pakiety Office (Excel), Outlook, Internet
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Systematyczność, dokładność, terminowość
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • Prawo Jazdy - Niezbędne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego