Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6298 dni temu

Ogłoszenie numer: 31752, z dnia 2007-07-24

Nasz Klient jest prężnie działającą hurtownią, dostarczającą dla swoich Klientów materiały higieniczno – sanitarne oraz urządzenia do sprzątania.

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MEH/0307/07

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: - przyjęcie towaru do magazynu; - terminową realizację składanych zamówień; - przygotowanie towaru do wysyłki; - kierowanie wszelkimi działaniami w obszarze magazynu; - pomoc w obsłudze Klientów.

Wymagania

- wykształcenie średnie; - min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; - zdolności organizacyjne; - sumienność, uczciwość, odpowiedzialność.

Oferujemy

- ciekawą i stałą pracę w rozwijającej się firmie, - motywujące wynagrodzenie;