Zobacz więcej ofert pracy

MAGAZYNIER

WITTCHEN Spółka Akcyjna
Palmiry
praca stacjonarna
4716 dni temu

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych.

Firma istnieje od 1990 roku.

Do magazynu w Palmirach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Palmiry

Zadania:
  • Przyjęcie i wydanie towaru
  • Kompletacja i wydanie zamówień dla klienta firmy
  • Kontrola zgodności dostaw z dokumentami
  • Udział w inwentaryzacjach magazynowych
  • Dbałość o porządek w magazynie
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami radiowymi w systemie WMS
  • Uprawnienia do pracy na wysokości będą dodatkowym atutem
  • PEŁNE szkolenie dla operatorów wózków widłowych, przeprowadzane przez UDT lub ZDZ będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę z renomowaną marką
  • możliwość poznania ciekawej branży z sektora dóbr luksusowych