Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4739 dni temu

Ogłoszenie numer: 157348, z dnia 2011-07-26

Specjalistyczna firma inżyniersko-produkcyjna z branży budownictwa drogowo-mostowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: OF02_7/11

Opis stanowiska

  • kompletowanie oraz przygotowywanie zamówień ;
  • przyjmowanie i wydawanie towaru ;
  • kontrola dostarczonego i wydawanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym ;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej ;
  • utrzymywanie porządku na magazynie ;
  • dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu ;
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania magazynowego;
  • uprawnienia na wózek widłowy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość gospodarki magazynowej;
  • dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnicy;
  • osoba niepaląca.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie inżyniersko-produkcyjnej;
  • dobre wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Poznaj

BBR Polska Sp. z o.o. jest firmą inżynierską z kapitałem norweskim.