Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Przedsiębiorstwo Handlowe AKAR
Wrocław
praca stacjonarna
4753 dni temu

Ogłoszenie numer: 156609, z dnia 2011-07-11

Dystrybucja opakowań dla handlu, gastronomii i przemysłu.

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw, kontrola ilościowa i jakościowa towarów,
  • przygotowywanie i wydawanie towaru dla klienta na podstawie dok.magazynowych,
  • utrzymanie porządku w magazynie i obrębie firmy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • niekaralność,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • dyspozycyjność.
  • prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • młody, zgrany zespół współpracowników,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.