Zobacz więcej ofert pracy

MAGAZYNIER

Transport-Spedycja GRABOWSKI Tomasz Grabowski
Słubice
praca stacjonarna
4789 dni temu

Ogłoszenie numer: 154520, z dnia 2011-07-05

Firma "Transport - Spedycja Grabowski" działa od 1997roku. Specjalizujemy się w przewozach ładunków przestrzennych o kubaturze do 120 m3 i masie nie przekraczającej 12 t. w relacjach PL-UE-PL. Od początku istnienia firmy podstawą działalności jest obsługa logistyczna producentów mebli tapicerowanych z wykorzystaniem własnych magazynów i środków transportowych. W ciągu dotychczasowego funkcjonowania zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm krajowych i koncernów zagranicznych.

W chwili obecnej poszukujemy do naszego nowego magazynu w Słubicach Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek towaru
  • kontrola towaru na wejściu i wyjściu
  • sprawdzanie zgodności przyjętego i wydanego towaru z dokumentacją
  • kompletacja towaru
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • bieżąca praca magazynowa

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • solidność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji