Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

EURO MARKETING GROUP SP. Z O. O.
Warszawa
praca stacjonarna
6882 dni temu

Ogłoszenie numer: 14427, z dnia 2005-12-15

Profil działalności firmy związany jest z internetem i zagadnieniami informatycznymi oraz rozwiązaniami telekomunikacyjnymi. Od kwietnia 2005 roku jesteśmy właścicielem brandu OnetKonekt Satelita oraz SkySat+. Są to usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu przez satelitę. 1 lipca 2005 roku wprowadziliśmy nową usługę o nazwie Tel+. Usługa ta ma na celu obniżenie opłat za wykonywanie połączeń międzymiastowych i międzynarodowych. Od 1 stycznia 2006 firma będzie agentem sieci PLUS GSM.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- praca w magazynie, - obsługa klientów, - organizacja pakowania przesyłek.

Wymagania

- dobra znajomość komputera od strony sprzętowej, - sumienność, - pracowitość, - dyspozycyjność, - odpowiedzialność, - punktualność, - preferujemy osoby niepalące. Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego. Preferujemy studentów zaocznych.

Oferujemy

Firma oferuje: - dobrą atmosferę pracy, - atrakcyjne warunki zatrudnienia.