Zobacz więcej ofert pracy

MAGAZYNIER

WITTCHEN S.A.
Bronisze
praca stacjonarna
5023 dni temu

Ogłoszenie numer: 127987, z dnia 2010-12-28

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma istnieje od 1990 roku. Do magazynu w Broniszach (od stycznia 2011 r. – Palmiry) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bronisze

Opis stanowiska

- Przyjęcie i wydanie towaru - Kompletacja i wydanie zamówień dla klienta firmy - Kontrola zgodności dostaw z dokumentami - Udział w inwentaryzacjach magazynowych - Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania

- Uprawnienia i min. roczne doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym w magazynie wysokiego składowania – warunek konieczny - Mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami radiowymi w systemie WMS - Uprawnienia do pracy na wysokości będą dodatkowym atutem - PEŁNE szkolenie dla operatorów wózków widłowych, przeprowadzane przez UDT lub ZDZ będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pełną wyzwań pracę w młodym zespole - Możliwość realizacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Pracę z renomowaną marką - Możliwość poznania ciekawej branży z sektora dóbr luksusowych