Zobacz więcej ofert pracy

MAGAZYNIER

SECO/WARWICK S.A.
Świebodzin
praca stacjonarna
4983 dni temu

Ogłoszenie numer: 127205, z dnia 2010-12-23

Światowy lider w zakresie produkcji urządzeń do obróbki cieplnej poszukuje osób na stanowisko

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska

  • Praca na zintegrowanym systemie informatycznym.
  • Zamawianie materiałów.
  • Przyjmowanie dostaw na magazyn.
  • Ewidencjonowanie i dysponowanie materiałami.
  • Okresowe inwentaryzacje.

Wymagania

  • Sprawność fizyczna.
  • Prawo jazdy kategorii B + doświadczenie.
  • Podstawowa znajomość komputera i programów Office.
  • Odpowiedzialność.
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i suwnicy będą dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość branży elektrycznej.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie, w młodym i dynamicznym zespole.