Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

DWG Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5047 dni temu

Agencja Pracy DWG zarejestrowana pod numerem 3920 Dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Nr Ref.: 127/2010

Zadania:

- przyjęcia i wydania towaru - kompletacja, pakowanie i wysyłka towaru, przygotowanie dokumentów spedycyjnych - prace porządkowe w magazynie - udział w tworzeniu spisów inwentaryzacyjnych

Wymagania:

- wykształcenie średnie - zdyscyplinowanie, samodzielność, - dokładność i umiejętności organizacyjne - umiejętność obsługi komputera - wymagane doświadczenie w pracy w magazynie

Oferujemy:

- zatrudnienie na cały etat w ramach umowy o pracę - ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju zawodowego