Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Magazynier - Sprzedawca

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6331 dni temu

Ogłoszenie numer: 31092, z dnia 2007-06-21

Naszym Klientem jest firma dystrybucyjna działająca w branży sanitarnej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MNH/2504/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - przygotowanie i wydawanie towaru z magazynu; - nadzór nad dokumentacją; - przygotowanie towaru do wysyłki; - przyjmowanie dostaw na magazyn; - współpraca z działem handlowym;

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (instalacje sanitarne, ochrona środowiska, budowlane lub pokrewne); - doświadczenie na stanowisku magazyniera w firmach z tej samej branży; - dobra obsługa komputera; - samodzielność i operatywność; - umiejętność współpracy; - dokładność i sumienność; - prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy

- szkolenie; - stabilne zatrudnienie;