Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Magazynier - kierowca

FIRMA HANDLOWA BRZDĄC
Wałbrzych
praca stacjonarna
5380 dni temu

Ogłoszenie numer: 79707, z dnia 2009-10-23

Jesteśmy Firma Handlową działającą na rynku dolnośląskim oraz opolskim od 1997 roku. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak L'oreal, Oceanic, Johnson&Johnson, SCA Hygiene Products, Hartmann, Kimberly Clark, Soraya.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:
  • przyjmowanie towaru
  • przygotowywanie towaru do wysyłki: pakowanie, liczenie
  • kontrola dokumentów i stanów magazynowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • dobrego stanu zdrowia
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. zawodowe
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności